Slobodne aktivnosti

Lekenik, 14.3.2018.

OBJAVA O IZVANNASTAVNIM AKTIVNOSTIMA VJERONAUČNE SKUPINE

U korizmeno vrijeme učenici vjeronaučne skupine ilustrirali su Križni put.

Njihovi radovi su u prilogu na dnu stranice. Pogledajte slike: Panoi od 1-5.

Lekenik, 26.1.2018.

OBJAVA  O IZVANNASTAVNIM AKTIVNOSTIMA UČENIKA U ŠKOLSKOJ 2017./2018. GODINI

Poštovani roditelji,

učenici naše škole sudjelovali su 25.1.2018. na LIDRANU u Sisku.

Sve o smotri i rezultatima možete pogledati na linku:

Voditeljica i mentorica: Marija Matković, prof.

JESEN U OSNOVNOJ ŠKOLI MLADOST

U sklopu nastave hrvatskoga jezika učenici 5. i 6. razreda sudjelovali su u zanimljivim projektima.

PRIČA JESENSKOGA ŠEŠIRA

U listopadu su naši petaši u sklopu nastave hrvatskoga jezika sudjelovali u mjesečnom projektu pod nazivom Priča jesenskog šešira. Učenici su izrađivali jesenske šešire ukrašene plodovima jeseni i smišljali priču svog šešira. Svaki je učenik na kraju mjeseca izložio svoj rad, sa šeširom na glavi učenici su ispričali zanimljive priče.

BAKE I DJEDOVI U ŠKOLSKIM KLUPAMA

Učenici šestih razreda izrađivali su plakate o svojim bakama i djedovima u školskim klupama. Intervjuima su doznali zanimljive podatke o školi u to vrijeme, ponašanju učenika, domaćim zadaćama, obvezama učenika i usporedili to s današnjim stanjem. Bilo je plakata i o bakama i djedovima u inozemstvu, što je bilo osobito zanimljivo.

U projektima su sudjelovali učenice i učenici 5. i 6. razreda pod vodstvom učiteljica hrvatskoga jezika, Ines Marinović i Marije Matković.

U nastavku su priložene fotografije učeničkih radova.

Marija Matković, učiteljica hrvatskog jezika

« Siječanj 2018 »