Međuškolsko natjecanje u badmintonu

Međuškolsko natjecanje u badmintonu

U četvrtak 6. studenog 2025. u Hrvatskoj Kostajnici održalo se međuškolsko natjecanje u badmintonu. Za ekipu učenica 7./8. razreda nastupile su: Barbara Kožuh, Lana Gjuretić i Pavla Perović te su osvojile 3. mjesto. Za ekipu učenika 7./8. razreda nastupili su: Marko...
Skip to content