Školski projekt podrazumijeva timsko provođenje određenih aktivnosti u svrhu postizanja zadanih ciljeva u kraćem  ili dužem vremenskom periodu.

Svrha mu je međusobna povezanost i suradnja, širenje primjera dobre prakse,  dok rezultati projekata doprinose profesionalnom ugledu škole. Za kvalitetnu izvedbu projekta važno je dobro osmisliti projektnu temu, pomno odabrati vremensko razdoblje, jasno definirati projektne zadatke i aktivnosti. Najvažniji od svega je timski rad, kako učenika tako i učitelja.

Školski projekt kao suvremeni oblik učenja može koristiti kvalitetnom međupredmetnom povezivanju. To omogućuje učenicima da u određenom vremenskom periodu uče nastavne sadržaje različitih nastavnih predmeta kroz cjelovitu projektnu aktivnost.

Projekti koje Osnovna škola Mladost Lekenik provodi nalaze se u Školskom kurikulumu (pod karticom “ŠK. KURIKULUM I GOD. PLAN I ROGRAM”)

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.