VIRTUALNI SANDUČIĆ POVJERENJA

"Ne možemo utjecati na smjer vjetra, ali možemo podesiti jedra"

Svima nam se nekada dogodi da nas nešto muči, a nemamo s kime podijeliti svoje brige. Nekada nam je teško i osjećamo se loše te nas muče različite brige. Ponekad smo tužni, povrijeđeni, razočarani, usamljeni i bespomoćni. To su samo neki osjećaji koje doživljavamo kada imamo neki problem i ne znamo ga sami riješiti ili nismo sigurni kako započeti. Ponekad probleme možemo riješiti sami, a nekada nam je potrebna pomoć. Nitko od nas nije sam i zato postoji mjesto na kojem možeš podijeliti svoje misli, osjećaje, želje ili brige. Isto tako možeš prijaviti ako ti se dogodio neki oblik nasilja (tučnjava, vrijeđanje, zadirkivanje) ili si vidio/vidjela nasilje. Isto tako možeš podijeliti i svoju sreću, neki lijepi događaj ili dati neki prijedlog kako bi nam škola bila još bolja.

Uvijek možeš doći u ured stručne službe, a ako ti je ponekad teško razgovarati uživo, možeš poslati poruku (pitanje) kako bismo zajedno prošli kroz tužne i sretne trenutke. Ako ti je lakše svoje osjećaje i misli podijeliti u pismu, napiši pismo koje možeš i ne moraš potpisati.

Odgovor ćeš dobiti na adresu e-pošte s koje šalješ upit i na stranici škole pod nazivom ''Psihološki kutak''.

Klikni!

« Travanj 2024 »